Studio Reklamy

Banner Wałcz

Zajmujemy się produkcją reklam, od pomysłu – po realizację. Kompleksowo realizujemy usługi w zakresie grafiki komputerowej, druku cyfrowego, wielkoformatowego oraz reklamy przestrzennej. Z naszego wieloletniego doświadczenia korzysta wielu klientów z kraju i zagranicy.

Nasz park maszynowy, to:
– Flagowy model drukarki wielkoformatowej firmy EPSON SureColor 80610.
Jest to maszyna, która pozwala uzyskać wydruki z rozszerzoną przestrzenią kolorów o fotograficznej jakości i wyjątkowej trwałości. Maszyna ta pozwala także na druk w kolorze białym oraz srebrnym.

– Ploter tnący SUMMA S2 T120, o szerokości 120cm. Ploter wyposażony jest w system OPOS pozwalający na cięcie wydruków po obrysie oraz w głowicę z nożem aktywnym, co pozwala na wycinanie wielu rodzajów folii specjalistycznych (w tym flex i flock, foliach używanych w branży kamieniarskiej, foliach odblaskowych i folii magnetycznej).

– Do wykańczania wydruków wielkoformatowych używamy także laminatora rolowego “Eco roll EXPERT PRO 2”

– W druku cyfrowym wykorzystujemy maszynę produkcyjną KONICA MINOLTA PRO C1060L, która pozwala na wysokiej jakości druk do formatu SRA3.

– Do grawerowania i znakowania gadżetów reklamowych używamy plotera laserowego CO2 firmy UNIVERSAL LASER SYSTEMS. Na miejscu wykonujemy także wydruki termotransferowe i sublimacyjne.